Mamy ogromną przyjemność pochwalić się kolejnym naszym osiągnięciem. Właśnie otworzyliśmy nowy warsztat w Ząbkach. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług – dla wszystkich mieszkańców najbliższej okolicy 20% zniżki! Szczegóły poniżej.

Nowy warsztat przy nowych mieszkaniach – Ząbki, ul. Powstańców

Zawsze, kiedy powstaje jakieś nowe osiedle w Ząbkach, można spodziewać się, że lada chwila pojawią się tam także nowe usługi z różnych dziedzin. Nie inaczej było także i w tym przypadku. Nowe mieszkania od dewelopera Wiśniewscy położone są na kameralnym osiedlu przy ul. Powstańców w Ząbkach. Tutaj właśnie postanowiliśmy zlokalizować swój nowy oddział, a przy okazji powitać nowych mieszkańców atrakcyjną promocją. Każdy mieszkaniec osiedla otrzyma od nas 20% zniżki – wystarczy jedynie dokument, w którym widnieje adres zamieszkania bądź zameldowania.

Przy okazji zachęcamy do bliższego zapoznania się z nowym osiedlem mieszkaniowym, z którym tak ufnie wiążemy swoją przyszłość. Jest to miejsce idealne zarówno dla rodzin, jak i dla par czy osób starszych. Każdy znajdzie tu mieszkanie, które spełni jego oczekiwania – jeśli nie wierzycie, zajrzyjcie na stronę www.wisniewscy.biz.pl/nowe-mieszkania i zapoznajcie się z aktualną ofertą. Nowe mieszkania w Ząbkach przyciągają wysokim standardem, ale także… dostępem do najwyższej jakości usług, takich jakie oferujemy także i my.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na nowym osiedlu w Ząbkach

Mamy nadzieję, że już wkrótce osiedle zapełni się nowymi mieszkańcami, którzy będą chętnie i regularnie korzystać z naszej wiedzy i umiejętności. W nowym punkcie, podobnie jak dotychczas, oferujemy pełen wachlarz usług:

  • diagnostyka,
  • elektronika,
  • klimatyzacja,
  • wulkanizacja,
  • wymiana szyb.

Kompleksowa obsługa i atrakcyjne ceny – a dla sąsiadów atrakcyjne rabaty. W końcu my, ząbczanie, powinniśmy trzymać się razem! 🙂

Dopiero się rozkręcamy, kompletujemy sprzęt i ustalamy szczegóły – ale z pewnością nie zawiedziemy naszych pierwszych klientów i damy z siebie wszystko już od pierwszej chwili działalności. Zapraszamy do naszego świeżo otwartego warsztatu i oczywiście do zainteresowania się tym, jakie w okolicy są oferowane nowe mieszkania. Ząbki to szansa zarówno dla rodzin, jak i dla biznesu – mamy nadzieję wkrótce otrzymać najlepsze tego dowody!