Fort Parking

Warsztat samochodowy

Kompleksowa naprawa pojazdów osobowych

Mariusz Kowal

Mariusz Kowal

Właściciel

Jestem mechanikiem z wieloletnim stażem, już jako dziecko interesowałem się warsztatem, w którym pracował mój ojciec. To właśnie tata zainspirował mnie i rozbudził pasję do mechaniki samochodowej. W 1989 roku skończyłem technikum zawodowe, po czym postanowiłem otworzyć z tatą własny warsztat. Zaocznie ukończyłem studia z mechatroniki, które pozwoliły mi jeszcze bardziej rozwinąć rodzinny biznes. Obecnie prowadzę 5 punktów na Śląsku w Krakowie i Warszawie, zatrudniam wykwalifikowaną kadrę, która stale podnosi swoje kompetencje. Inwestujemy w profesjonalny sprzęt i nowoczesne technologie, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. W przyszłości chciałbym poszerzyć ofertę mojej firmy o usługi związane z blacharstwem i lakiernictwem, pozwoliłoby mi to w jednym miejscu spełnić wszystkie życzenia klienta.

Zapewnimy Najwyższą Jakość Usług w Twojej Okolicy

Nasza historia

Pierwszy warsztat powstał w 1990 roku i niemalże od razu odniósł wielki sukces, ludzie szybko docenili profesjonalizm i rzetelność mechaników. Po dwóch latach dwójka właścicieli: Mariusz Kowal wraz z ojcem Tadeuszem postanowili pójść za ciosem i otworzyć kolejny warsztat, w sąsiadującym mieście, choć pracowali już osobno, mieli o wiele więcej możliwości.
Po drabinie małych sukcesów rodzinny warsztat stał się jednym z najczęściej odwiedzanych na Dolnym Śląsku. Aktualnie możemy poszczycić się wieloma prestiżowymi certyfikatami oraz setkami zadowolonych klientów – a to jest dla nas najcenniejszy sukces.

Nasz warsztat

Działamy 7 dni w tygodniu od 7 do 18, chcemy, aby każdy nasz klient został obsłużony na najwyższym poziomie, dlatego wychodzimy naprzeciw wielu nieszablonowym potrzebom.
W naszym warsztacie możesz liczyć na:

Ekspresową diagnostykę, po czym od razu wyznaczamy termin realizacji naprawy.

Odbiór niejeżdżącego pojazdu z wyznaczonego miejsca.

Transport z warsztatu do wyznaczonego miejsca.

Zadowoleni klienci

„W końcu ktoś profesjonalnie zajął się elektroniką w moim samochodzie. Długo jeździłem od jednego warsztatu do drugiego, naprawiałem jedno i to samo, aż do dnia, kiedy odwiedziłem warsztat Pana Mariusza.”

Marek Nowak

„Nigdy wcześniej nie zostałam tak profesjonalnie obsłużona w warsztacie samochodowym. Na temat mechaniki jestem laikiem, ale mechanicy wytłumaczyli mi wszystko w bardzo przystępny sposób, dzięki czemu wiem, za co płacę. „

Julia K.

Nasi klienci

Nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych jak i partnerów flotowych. Sprawdź firmy z którymi współpracowaliśmy w ostatnim czasie.

 

 

Korzystamy zusług najlepszych w swoim fachu

By świadczyć najllepsze usługi korzystamy z usług firm, które uważamy za najlepsze w swojej dziedzinie. Polecamy zapoznać się z ich ofertą 

 

Sprzątanie hal produkcyjnych Olsztyn
Sprzątanie hal produkcyjnych Olsztyn

Kompleksowa diagnostyka i naprawa pojazdów osobowych

Satysfakcja gwarantowana

Napisz do nas