Fort Parking

Warsztat samochodowy

Kompleksowa naprawa pojazdów osobowych

Galeria

Zobacz nasze miejsce pracy

W naszych warsztatach pracuje doskonale wykwalifikowana kadra.
Stale podnosimy swoje kwalifikacje, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów i ich pojazdów. W każdym z naszych punktów naprawczych pracuje pięciu wykształconych mechaników z doświadczeniem oraz dwóch mistrzów mechaniki samochodowej, którzy czuwają nad całością prowadzonych w warsztacie napraw, a także kontaktują się z najbardziej wymagającymi klientami. Staramy się, aby nasi pracownicy mieli możliwość stale się rozwijać i uczyć nowych rzeczy. Wiemy, że firmę tworzą ludzie, i to właśnie ludzki kapitał jest dla nas najcenniejszy.

Jesteśmy otwarci na nowe możliwości, jeżeli uważasz, że możesz wnieść coś cennego do naszego zespołu, zgłoś się! Chętnie napijemy się z Tobą kawy i kto wie, może zaplanujemy wspólną przyszłość.

W miejscu pracy używamy narzędzi najwyższej jakości, dzięki czemu podczas pracy przy Twoim pojeździe nic nie stanie na przeszkodzie. Wprowadzamy coraz nowocześniejsze technologie, które usprawniają naszą pracę, a także otwierają nowe możliwości naszym mechanikom. Regularnie serwisujemy sprzęt, którego używamy podczas pracy przy pojazdach, nic zatem ans nie zaskoczy, możesz być spokojny o swój samochód.

Od 2019 roku w swojej ofercie posiadamy usługę znakowania. Polega ona na umieszczeniu indywidualnej grafiki na dowolnej, wskazanej przez klienta części auta. 
Do znakowania części wykorzystujemy lasery przemysłowe polskiej firmy DK Lasertechnik.

Gwarantujemy najlepszej jakości podzespoły, zarówno podczas wymiany elementów pojazdu, jak i podczas napraw. Współpracujemy z markami polskimi i zagranicznymi, którym od lat już ufamy i nigdy się nie zawiedliśmy. Profesjonalizmu wymagamy nie tylko od siebie, ale również od naszych wspólników. Nasi mechanicy zawsze dobierają podzespoły z ogromną precyzją i zaangażowaniem. Na wszystkie użyte przez nas elementy dostajesz dwuletnią gwarancję, jeśli coś nie działa, przyjedź do nas, zostaniesz potraktowany priorytetowo! Przy odbiorze auta dokładnie sprawdzisz, czy wszystko działa tak, jak trzeba, możemy przejechać się na jazdę testową nowych elementów, a także dokładnie pooglądać auto, by nic nie umknęło Twojemu oku. My nie mamy nic do ukrycia, jesteśmy dumni ze swojej pracy.

Kompleksowa diagnostyka i naprawa pojazdów osobowych

Satysfakcja gwarantowana

Napisz do nas