Fort Parking

Warsztat samochodowy

Kompleksowa naprawa pojazdów osobowych

Wulkanizacja Samochodowa

serwis opon i felg różnej wielkości

Na czym polega

Zajmujemy się kompleksową obsługą z zakresu naprawy oraz wymiany opon samochodowych. Odpowiednie opony samochodowe to podstawowy element bezpiecznego pojazdu. Pamiętajmy, że opona to jedyny element, który łączy nas z nawierzchnią, po której się poruszamy. Nigdy nie używajmy letnich opon zimą, ponieważ ich przyczepność jest zbyt mała i bardzo łatwo o utratę kontroli nad pojazdem, a co za tym idzie o kolizję. Zimowe opony latem, bardzo szybko się zużywają, warto więc wymienić je na letnie, aby móc korzystać z nich o wiele dłużej.

Oferujemy:

Naprawy opon

Przechowywanie opon

Wymianę opon

Wymiana zaworków

Wymiana zaworków

Zachęcamy, aby z wymianą opon sezonowych nie czekać do ostatniej chwili, nie tylko ze względu na ogromne kolejki, ale przede wszystkim, ze względu na Państwa bezpieczeństwo. Wymiana opon w naszym serwisie trwa tylko godzinę, to tak mało, a niektórzy wciąż nie znajdują na to czasu. Przypominamy, że opony zimowe na letnie najlepiej wymienić, gdy pogoda wiosenna ustabilizuje się i średnia temperatura w ciągu dnia będzie wyższa niż 7 stopni Celsjusza. Z kolei opony zimowe najlepiej założyć, gdy temperatura powietrza w ciągu dnia jest niższa niż 7 stopni Celsjusza.

Jeżeli jeszcze nie masz opon gotowych do wymiany, przyjedź do nas, chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze dostępne na rynku opony. Możemy je również zamówić bezpośrednio do naszego warsztatu, a za całość zapłacisz po wykonaniu usługi.

Cennik

Naprawa opon

Niestety naprawy opon nie są możliwe w każdym przypadku, jeżeli jednak damy radę, chętnie założymy łatkę na Twojej oponie

100 zł

od

Wymiana opon

Wymieniamy opony sezonowe w godzinę

150 zł

od

Wyważanie kół

Dokładne wyważanie kół w samochodach i motocyklach

215 zł

od

Kompleksowa diagnostyka i naprawa pojazdów osobowych

Satysfakcja gwarantowana

Napisz do nas