Fort Parking

Warsztat samochodowy

Kompleksowa naprawa pojazdów osobowych

Elektronika

Samochodowa

Oferujemy usługi związane z obsługą i naprawą szeroko rozumianej elektroniki w samochodach osobowych.

Na czym polega

W dzisiejszych czasach elektromechanika samochodowa to niemalże główny problem, z którym zgłaszają się do nas klienci. Wynika to z nowatorskich rozwiązań wprowadzanych do pojazdów. Od sprawnej elektroniki zależy sprawność auta, w związku z czym, wszystkie zagadnienia dotyczące tego działu wiedzy mechanicznej, stały się naszym oczkiem w głowie. Elektronikę samochodową możemy podzielić na trzy następujące działy:

Elektronika odpowiedzialna za pracę silnika oraz przenoszenie napędu

Elektronika odpowiedzialna za pracę silnika oraz przenoszenie napędu

Elektronika odpowiedzialna za poprawę komfortu jazdy m.in. podgrzewane fotele, elektryczne szyby, radio.

W naszych warsztatach gwarantujemy profesjonalną obsługę elektroniki z każdego z wyżej wymienionych działów. Zachęcamy przede wszystkim do regularnej kontroli stanu elektroniki odpowiedzialnej za pracę silnika i systemy bezpieczeństwa. Ponieważ auto nie zawsze informuje o usterce jednego z elektronicznych elementów, a to one mają za zadanie czuwać nad naszym bezpieczeństwem. Korzystaj minimum 2 razy w roku z komputerowej diagnostyki samochodowej.
Najczęściej naprawiane elementy elektroniczne w naszym warsztacie to: Systemy wspomagania hamowania, systemy bezpieczeństwa podczas wypadku, systemy wspomagające jazdę oraz wymiany czujników. Do każdej wykonanej u nas usługi dajemy pół roku gwarancji. Jeżeli zauważysz, że coś nie działa, tak jak powinno, w Twoim przeczuciu, od razu się do nas zgłoś. Z pewnością zostaniesz potraktowany priorytetowo, postaramy się najszybciej, jak to będzie możliwe naprawić błędy.

Cennik

Naprawa systemów hamowania

ABS, BAS, EBD

150 zł

od

Naprawa systemów bezpieczeństwa podczas wypadku

AHR, ACS

200 zł

od

Wymiana czujników

m.in. czujniki ciśnienia oleju, paliwa, powietrza, spalin.

200 zł

od

Kompleksowa diagnostyka i naprawa pojazdów osobowych

Satysfakcja gwarantowana

Napisz do nas