Fort Parking

Warsztat samochodowy

Kompleksowa naprawa pojazdów osobowych

Zakres Usług

Diagnostyka. Wulkanizacja. Naprawa. Niezawodni od 1990.

Kompleksowa obsługa

Zapraszamy Państwa na kompleksową diagnostykę komputerową. Otrzymają Państwo konkretny wykaz usterek, plan działania oraz przewidywany koszt naprawy każdej z nich.

W ramach oferty zapewniamy również holowanie pojazdów naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę jak ciężkim doświadczeniem jest unieruchomienie samochodu w trakcie jego użytkowania. Jeśli prócz holowania potrzebne jest auto zastępcze, poinformuj naszego dyspozytora. 

Z zakresu wulkanizacji nie mamy żadnych pytań, od lat niezawodnie zmieniamy opony naszych klientów, umów się na wizytę, a w godzinę zmienimy Twoje opony z letnich na zimowe i z zimowych na letnie. Naprawimy przebite opony – pod warunkiem, że będzie to wciąż dawało gwarancję bezpieczeństwa.

Korzystamy z najlepszych środków do klimatyzacji, przyjedź koniecznie wiosną i zimą, napełnimy klimatyzację, odgrzybimy, a dla osób wrażliwych – ozonowanie.

Z

Diagnostyka komputerowa

Z

Wulkanizacja

Z

Elektronika

Z

Klimatyzacja

Dbałość o środowisko to jedna z rzeczy, których wymagamy do naszych pracowników. Zużyte części i materiały eksploatacyjne to chleb powszedni w branży w której działamy.  Jako firma kładziemy szczególny nacisk na utylizację większości produkowanych odpadów. Część z nich to produkty zaliczane do produktów niebezpiecznych i łatwopalnych. Dla tego też nawiązaliśmy współpracę z firmą, której specjalizacją jest transport towarów niebezpiecznych. Środowisko wokół nas to nasze wspólne dobro, dla tego zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do dbania o nie!

Nasze cenny

Diagnostyka komputerowa

Zbadamy twój samochód, oddamy wykaz usterek i plan działania.

100 zł

od

Wulkanizacja

Montaż/demontaż opon i felg różnej wielkości.

80 zł

od

Elektronika

Szeroko rozumiany zakres usług związany z elektryką samochodową.

czujniki / systemy bezpieczeństwa / mechanizmy elektryczne /

50 zł

od

Klimatyzacja

Odgrzybianie i kompleksowa obsługa klimatyzacji samochodowej.

150 zł

od

Kompleksowa diagnostyka i naprawa pojazdów osobowych

Satysfakcja gwarantowana

Napisz do nas